matematikos veikla, siūloma trečiojo kurso pradinių klasių mokiniams, probleminės situacijos ir dauginimo pratybos.
Tai galite atsisiųsti matematikos veikla redaguojamame „Word“ šablone, paruoštas spausdinti į PDF ir taip pat su atsakymais.
Atsisiųskite tai matematikos pratimas:
MOKYKLA: DATA:
PROF: KLASĖ:
VARDAS:
1) Išspręskite:
2) Vienas metras juostos kainuoja 4,00 RS. Kiek kainuos 8 metrai?
A:
3) Jei kiekviename pastato aukšte yra 12 langų. Mes žinome, kad šis pastatas turi 10 aukštų, kiek langų turi šis pastatas?
A:
4) Reksas yra šuo, mėgstantis valgyti morkas, jis gauna 2 morkas per dieną. Kiek morkų jis gaus per 6 dienas?
A:
5) Samuelis nupirko 5 dėžes kiaušinių parduoti, kiekvienoje dėžutėje yra 30 kiaušinių. Kiek kiaušinių jis perka?
A:
Per Prieiga