Matematikos veikla, siūloma trečiojo kurso pradinių klasių mokiniams, su problemomis, susijusiomis su dauginimu ir papildymu.
Šią matematikos veiklą galima atsisiųsti kaip redaguojamą „Word“ šabloną, paruoštą spausdinti į PDF ir užbaigtą veiklą.
Atsisiųskite šią veiklą iš:
MOKYKLA: DATA:
PROF: KLASĖ:
VARDAS:
Perskaitykite ir išspręskite problemas.
1 kelionė =
3 kelionės =
A:
Petras =
Patricija =
A:
3) Įmonės komercijos direktorius pardavėjams nupirko 4 mobiliuosius telefonus. Kiek jis išleido, jei kiekvienas mobilusis telefonas kainavo 379 USD realus?
A.
5) Pažvelkite į plakatą ir apskaičiuokite:
a) Kiek kainuoja 4 pusryčiai?
A:
b) Kiek kainuoja 5 užkandžiai?
A:
c) Kiek kainuoja 3 patiekalai per dieną?
A:
d) Kiek kainuoja 6 specialūs patiekalai?
A:
e) João ir jo draugas Pedro ryte valgė tik po vieną užkandį ir po vieną specialų patiekalą. Kiek abu kartu sumokėjo už šiuos patiekalus?
užkandis =
Specialus patiekalas =
A:
f) Marija nuėjo į restoraną ir papusryčiavo bei užkąsdavo. Kiek ji išleido iš viso?
Pusryčiai =
užkandis =
Iš viso =
A:
Autorius Rosiane Fernandes Silva
At atsakymai yra nuorodoje virš antraštės.