![Aktivity zdravého stravovania určené na tlač](/f/fe428ef2ecd94a854101baabc7cbe5bd.jpg?width=100&height=100)
matematická aktivita, navrhnuté žiakom štvrtého ročníka základnej školy s problémovými situáciami s násobením.
Toto si môžete stiahnuť matematická aktivita v upraviteľnej šablóne Wordu, pripravené na tlač do PDF a tiež aktivite s odpoveďami.
Stiahni si toto matematické cvičenie v:
ŠKOLA: DÁTUM:
PROF: Trieda:
NÁZOV:
1) Allana má 30 reais, Otto má dvakrát toľko ako Allana. Koľko peňazí má Otto?
A:
2) Na rohovom trhu sa predalo 14 balíkov ryže za jeden deň za 2,00 R $ za kus a 10 balíkov fazule za 2,00 R $ za kus. Koľko zarobil trh na predaji ryže a fazule?
A:
3) Luiz Miguel žne svoju uhorkovú produkciu a uloží ju do skladovacích boxov s hmotnosťou 20 kg na škatuľu. Vedieť, že každý box sa predáva za 52,40 R R, koľko zarobí predajom 12 boxov?
A:
4) Derick kúpil 20 krabičiek na vajcia, aby ich predal, v každom boxe je 30 vajíčok. Koľko vajec kúpil?
A:
5) Jeden podnos pojme 63 jednotiek občerstvenia. Koľko občerstvenia budem môcť vložiť do 12 podnosov?
A:
6) Ak je na každom poschodí budovy umiestnených 22 okien. Vieme, že táto budova má 13 poschodí, koľko okien má táto budova?
A:
Za Prístup